Anasayfa

Satış

Servis

İnternet

Web Tasarım

Web Hosting

İletişim

Bize Ulaşın


 

BİLGİNİZ OLSUN

Bilgisayarları ve özelliklerini araştırmadan bilgisayar almayınız. Güvenmediğiniz ve geleceği konusunda şüphe duyduğunuz işletmelerden bilgisayar almayınız. Bilgisayarınızın evinize gelmesiyle başlayan süreçte yardımcı olmayı vadeden işletmelerden bilgisayar almaya gayret gösteriniz.

Gerekli araştırmayı yaptınız ise siz bilgisayarı ne amaçla satın almak istediğinizi, bilgisayardan ne beklediğinizi düşününüz. Eğer bir hedef belirler ve ona göre bilgisayar edinirseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Bilgisayar fiyatlarının çeşitlilik göstermesi kalitesi ile orantılıdır. Düşük fiyatlarla önerilen ve cazipmiş gibi sizlere sunulan bilgisayarların özellikleri ve kapasiteleri de düşüktür. Sizi birkaç ay sonra yarı yolda bırakacağına emin olabilirsiniz. Fiyatların 20-30 dolar farklılık göstermesi doğaldır. 80-100 dolar farkların ortaya çıkması halinde bir bilgisayarının diğerinden farklı özellikler içerdiği muhakkaktır. Yanılmayınız. Firma-Ticarethane-Şirket-Devlet Kuruluşları vs. gerekli araştırmalar yaparak bilgisayar alımlarını yaparlar. Yukarıda konuyu anlatmaya çalıştığım kitle ev kullanıcılarıdır. Gerçi devlet kurumları bugüne kadar bu konuda pek başarı elde edememişlerdir. Sebepleri ise yukarılardan belirli bir çıkar ilişkisi içerisinde oldukları büyük firmaların tuzağına düşmüşler hem özellikleri düşük ve hem de fiyatları çok yüksek bilgisayarlar almışlar birkaç yıl sonra da çalışmaz hale gelen bilgisayarları depolarda vs. yerlerde çürümeye bırakmışlardır.

Gerekli araştırmaları yaptığınız kanısında ve bilgisayar almaya karar verdiyseniz… Bilgisayar firmasından Garanti Belgelerini, Kalite Belgelerini vs. mutlaka görünüz, varsa referansları hakkında bilgi alınız. En önemlisi ise birkaç ay destek vermeleri hakkında garanti isteyiniz. Bu birkaç ay sizin için çok önemlidir.

Ar Bilgisayar Ltd. Şti. olarak prensip, titizlik ve güvene dayalı olarak bilgisayar ve yan ürünleri satışı yapmaktayız. Bilgisayarlarımızın garanti ve sağlamlığı konusuna ne kadar önem veriyorsak müşterilerimizin de titiz, prensip sahibi ve bilinçli olması bizim için önemlidir. Hedefi belli, ne almak istediğini ve bütçesinin hesabını bilen müşteri bilinçli müşteridir. Diğer firmaların aksine biz bilinçli müşterilere hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Satış stratejimiz ve prensibimiz kısaca şöyledir;

Firmamıza bilgisayar almak veya fiyat-bilgi almak için gelen kişilerden, sırasıyla bilgisayardan nasıl yararlanmayı düşündüğünü, çalışma alanının neler olacağını ve bu iş için ayırdığı bütçeyi öğrenip, bu üç madde üzerine olabilecek en iyi konfigürasyonları hazırlıyoruz. Amacımız kişilerin memnuniyeti ve güven.

 

Saygılar Sunar Tanışmak Dileğiyle

 

 

Copyright© 2009Ar Bilgisayar Ltd. Şti.