Endless Technology

 

Anasayfa                                                                                                                                                                                                                                                                 Hizmetlerimiz
 

INTERNET

Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde dünya daha hızla küçülüyor, küreselleşiyor. Bilgi sürekli yenileniyor, yaygınlaşıyor. Bilgi ve iletişim teknolojileri devamlı gelişiyor. Ulaşım hızlandıkça hızlanıyor. İnsan ilişkileri olabildiğince artıyor ve ülke sınırları içinde kalma imkansızlaşıyor.İşte yeni bin yılda, tanığı olduğumuz bütün bu baş döndürücü gelişmelerin en son aşaması ve en sınırsızı şüphesiz internet.  

 

Son yıllarda genç, yaşlı herkes için vazgeçilmez bir uğraş haline gelen bilgisayar ve internet kullanımı, her geçen gün hayatımızın içine daha fazla girmeye başladı. Herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak, alışveriş yapmak, kendimizi veya firmamızı tanıtmak için bile internet kullanır hale geldik. Artık, elinin altında bilgisayar olan bir kişi canı sıkıldığı anda yada herhangi bir bilgiye ulaşmak istediğinde web sitelerinin içine dalış yapabilir.

 

Bilgisayarla uğraşan, bilgisayar sahibi olan çoğu kişinin artık bir web sayfası var. Kişisel veya iş amaçlı hazırlanan bir çok web sayfaları biz kullanıcılar için internette yeni ufuklar açıyor.

 

Internet'in ülkemizde kullanımı ve devlet yetkililerinin bu olaya bakışı küçülen dünya ve iletişim istekleriyle yoğunlaşan insanlar açısından çok da olumlu değil. Hala Internet kullanıcıları gönüllerinin istediği ölçüde Internetten yararlanamamaktadır. Hemen hemen her konuda olduğu gibi bu konuda da çağın bir hayli gerisinde bırakılıyoruz. SİSTEMLİ OLARAK. Her şeye rağmen ülkemiz insanları Interneti çok çabuk kavramıştır.

 

Internet teknolojisi hayatımızın akışını olduğu kadar ticari büyümemizi de değiştirmeye aday. Bu değişim kuşkusuz bireylerle sınırlı kalmayacak, şirketleride büyük ölçüde etkileyecek.

 

Copyright© 2008 Ar Bilgisayar Ltd. Şti.