Endless Technology

 

Anasayfa                                                                                                                                                                                                                                                                 Hizmetlerimiz
 

SERVİS

* Özellikle Çanakkale ve ilçelerinde yoğun bir şekilde teknik destek ve servis ağının yetersizliği her zaman dile getirilen bir konudur. Ar Bilgisayar Ltd.Şti. olarak bu konuya ciddiyetinin farkında olarak yaklaşmaktayız.

* Gerek ev kullanıcılarından ve gerekse ticarethane-resmi kurumlardan sürekli talep gelmesi üzerine öncelikle Çanakkale ilinde servis ağı oluşturmayı hedef edindik ve çalışmalarımıza titizlik ve önem içerisinde başladık.

* Öncelikle ulaşımı kolay ve park sorunu yaşanmayacak bir bölgeye şirketimizi taşıdık. Halen İnönü Caddesi Numara 65/1 de hizmet sunmaktayız. Bizim açımızdan çalışma ortamımızın nezih ve kullanıma uygun olmasını da göz önünde bulundurarak daire modelinde bir yerleşimi tercih ettik. Tabiki siz müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda.

* Çalışma şeklimiz ve prensibimiz:

* Arızalı cihazın arızasını en kısa zaman içerisinde tespit ve arızanın giderilmesini tamamen şeffaflık içerisinde yapmaktayız. Servis odamızın yasağı yoktur. İsteyen herkes yapmış olduğumuz işlemi izleyebilir.

* Şu an 1 Devlet Kuruluşu, 1 fabrika ve 1 okulun servis işlerini üzerimize almış bulunmaktayız. Ayrıca bunların yanı sıra 100 lerce ev kullanıcısı ve küçük işletmelere talep geldikçe yetişmeye çalışmaktayız. Genelde ev kullanıcıları arızalı cihazlarını işletmemize getirmek sureti ile servis hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar.

* Kapsamlı ve büyük işletmelerle yıllık servis anlaşması çerçevesinde, ev kullanıcıları ve küçük işletmeler ile yapılan iş bazında görevimizi ifa etmekteyiz.

* Hemen hemen her konuda müşterilerimizi bilgilendirmeyi de amaçlarımızdan biri yaptık. Kesinlikle bilgi kıskançlığı duygusu içerisinde değiliz. Telefonla bizi arayıp yardım isteyen her kullanıcıya anladığımız ve dilimizin döndüğü kadarıyla cevap vermekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti ve güvendir.

* Ücretlendirme konusuna gelince kapsamlı ve büyük işletmelerin cihaz sayıları ve iş yoğunluğunu dikkate alarak karşılıklı mutabakat içerisinde bu konuyu aşmayı düşünmekteyiz. Yaptığımız işin karşılığı bize göre bedellendirilemez ama herşeye rağmen bedellendirmek gerektiği konusunu takdir edersiniz. Ev kullanıcıları ve küçük işletmelerin ücretlendirilmesi ise şayet şirketimiz bünyesinde cizhazlarına müdahale edilmiş ise 15.000.000 TL., ev kullanıcılarının ve küçük işletme sahiplerinin evlerine veya işletmelerine gidilerek servis hizmeti sunulmuş ise 25.000.000 TL. dır.

*  Servise konu cihazlar:

1- Bilgisayar

2- Yazıcı

3- Tarayıcı

4- Bilgisayar ile kullanılan ek üniteler

*  Servis süreci:

1- Cihazın cinsi

2- Arıza tespiti

3- Parça değişimi, onarımı

5- Yapılan işlem ile ilgili gerekli açıklama

6- Cihazın teslimi

BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN CİHAZINIZA MÜDAHALE ETTİRMEYİNİZ.

 

Copyright© 2008 Ar Bilgisayar Ltd. Şti.