Endless Technology

 

Anasayfa                                                                                                                                                                                                                                                                 Hizmetlerimiz
 

WEB TASARIM

Yaklaşım
Web tasarımı hizmetleri uzman kadromuz tarafından anahtar teslimi mantığı çerçevesinde bir bütün halinde yürütülmektedir. Bu kapsamda öncelikle tasarım hizmetleri gerçekleştirebilecek olan firmanın yapısı ve bu konudaki ihtiyaçları ayrıntılı olarak incelenerek genel tasarım oluşturulmakta, bu tasarımın içinde yer alacak olan içerik için gerekli bilgi olan dökümantasyon ve görsel malzeme hazırlıklarının ardından çeviri ve düzenlemelerin yapılmasıyla bilgiler yayımlanmaya hazır hale getirilmektedir. Genel tasarım ve içeriğin oluşturulması ardından, bunlar birleştirilerek tasarım tümüyle tamamlanmaktadır.

 

Internette yer alacak sayfalarınızın ilgi çekici ve kaliteli bir tasarıma sahip olması, sayfanıza ulaşan ziyaretçi sayısını arttıracak en önemli faktördür. Web sayfanızı zenginleştirecek yazılım teknolojileri Ar Bilgisayar Ltd. Şti.  tarafından amacına uygun ve etkili bir biçimde kullanılmaktadır:


Ücretlendirme
Ücretlendirme sayfa sayısından bağımsız olarak tümüyle müşteri istekleri, kapsam, görsel efektler, kullanılacak web alanı, yapılacak güncellemeler,tercüme, fotoğraf ve video çekimleri göz önüne bulundurularak firmaya özel olarak yapılır.

 

Copyright© 2008 Ar Bilgisayar Ltd. Şti.